My Bic Lighter

Çakmak kullanmıyor fakat sempatimi duyuyorsunuz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.9 MB
  • Version 5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma BIC®
Çakmaklar insanlık tarihinin en önemli icatlarından biri hatta bazı kötü alışkanlıklarıda kolaylaştıran bi etmen.

Günlük yaşamınızda çakmak kullanma gereksinimi duymuyor fakat çakmak ile oynamak hoşunuza mı gidiyor. Bu uygulama bu amaç ile yapılmış bir uygulama. Çakmaklar insanlık tarihinin en efsane buluşlarından biri olup bazı kötü alışkanlıklarıda oldukça kolay hale getirmektedir. Sizde bu kötü alışkanlıklardan uzak durup sahte çakmağınızla oynayabilirsiniz. Düşünsenize sigara kullanan bi arkadaşınız geliyor ve sizden çakmak istiyor sizde onun bu saçma durumunu şakaya çevirebilirsiniz androitinizi çıkarıp my bic lighter uygulamasını başlatıp gerçek çakmak sesi ile onu şakalayabilirsiniz.

Birazda tahirçesinden bahsedeyim çakmaklar ateş çıkarmaya yarayan el aletleriydi ilk çağlarda benzinli olarak yaygın olsada günlük hayatımızda gazlı çakmaklar yaygınlıktadır, çakmaklar 16. y.y. da ateşli silahları harekete geçirebilmek için kullanılırmış. İlk çakmağı alman kimyacı Johann Wolfgang Döbereiner icat etmiş olup Döbereiner lambası diyede bilinirdi.

Uygulamamız özlü geçmişi olan bic firmasının bir çok hayatı kolaylaştırıcı ürününün bir tanesinin uygulaması. Karanlıkta kaldığınızda uygulamayı açıp sanki mum ışığında kalmış gibi oturabilir söndürmek için alev topunun üzerine darbe ve dokunmak alevi söndürmeye yetecektir ateşlemek için çarkı aşağı doğru çekmek yeterli olacaktır. Zevkinize göre çakmağınızı tasarlayabilirsiniz. Herkesin hayranlığını toplayan bu uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey indirip keyifli zamanlarda uygulamayı açıp kullanmaktır.

Daha Fazla Göster
My Bic Lighter indir